A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У нашій регулярній розсилці дізнавайтесь про підсумки роботи МОН у шкільній освіті за 2021 рік, результати сертифікації вчителів 2021 та понад 41 тис. комп’ютерів, які вже доставлено педагогам в межах програми «Ноутбук кожному вчителю».

Дата: 24.12.2021 08:59
Кількість переглядів: 74

Фото без опису

Колеги, вітаємо!

Сьогодні у нашій регулярній розсилці дізнавайтесь про підсумки роботи МОН у шкільній освіті за 2021 рік, результати сертифікації вчителів 2021 та понад 41 тис. комп’ютерів, які вже доставлено педагогам в межах програми «Ноутбук кожному вчителю». 

Тож до новин!

 

КЛЮЧОВІ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ У ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ ЗА 2021 РІК

Розбудова безпечного і здорового освітнього середовища, зокрема – створення умов для здорового харчування у школах, інклюзивне навчання, оновлення порядку відбору шкільних підручників, цифровізація освіти – з поміж результативних цілей МОН за 2021 рік. Про це повідомив Міністр Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу щодо річних підсумків освітньої та наукової діяльності.

Так, в межах реформи шкільного харчування протягом року відремонтовано 1298 харчоблоків, закуплено нове сучасне обладнання за рахунок субвенції «Спроможна школа для кращих результатів» та місцевих бюджетів, проведено серію форумів щодо реформи, створено платформу «Знаїмо» – znaimo.gov.ua.

Також цього року розпочато апробацію Державного стандарту базової середньої освіти в 5 класах 143 пілотних шкіл та затверджено Типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Докладніше про ці та інші результати 2021 року – за посиланням

 

ПІЛОТНУ СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ 2021 УСПІШНО ПРОЙШЛИ 1025 ПЕДАГОГІВ

Цього року пілотну сертифікацію педагогічних працівників успішно пройшли 1025 учителів початкових класів. Ті, хто успішно пройшов сертифікацію, отримали відповідні сертифікати, що дають право на присвоєння педагогічному працівнику наступної чи підтвердження наявної вищої кваліфікаційної категорії, а також на 20%-ву доплату до заробітної плати.

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення його практичного досвіду роботи. 

Протягом 2019-2021 років відбувалось пілотування сертифікації. У 2019 році її успішно пройшли 705 вчителів, у 2020-му – 902 педагоги.

Загалом протягом трьох років пілотування у сертифікації педагогічних працівників взяли участь 4170 учителів початкових класів, з них успішно пройшли – 2632 (63%).

 

«НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ»:
ПЕДАГОГИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПОНАД 40 ТИСЯЧ КОМП’ЮТЕРІВ

Вчителі з 21 області України вже отримали сучасну комп’ютерну техніку завдяки національному проєкту «Ноутбук кожному вчителю» МОН та Мінцифри. Цього тижня вперше отримали ноутбуки вчителі Миколаївської та Черкаської областей.

Уже доставлено 41 327 ноутбуків з 60 тисяч, які мають закупити до кінця цього року. З держбюджету на це виділено 980 млн гривень.  

Ноутбуки оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором і можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним і зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

 

ВАКЦИНАЦІЯ ОСВІТЯН:
ДВОМА ДОЗАМИ ЩЕПЛЕНО 1 МЛН 66,5 ТИС. ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

За оперативною інформацією, вже двома дозами вакцини від COVID-19 щеплено 1 млн 66,5 тис. працівників освіти, це майже 90%. 

Найбільшу кількість вакцинованих працівників демонструють заклади:

  • спеціалізованої освіти – 95,7%
  • професійної – 91,9%
  • загальної середньої – 91,7%
  • дошкільної – 88,2%
  • фахової передвищої – 86,2%
  • вищої – 79,3%

Найвищі показники щеплених двома дозами мають Дніпропетровська, Черкаська, Луганська, Сумська та Донецька області. Загалом поріг вакцинації повним або неповним циклом вчителів в середньому досягнуто на понад 97% – це більше, як 634 тисячі освітян.

 

 

На сьогодні все! Дякуємо, що залишаєтесь із нами на зв’язку.

Нагадуємо, отримання цієї розсилки – добровільне. Якщо ви НЕ ХОЧЕТЕ її читати, будь ласка, дайте знати у цій формі.

Якщо ви знаєте освітян, яким можуть бути цікаві такі листи від нас, будь ласка, надішліть їм посилання на відповідну анкету:

Дати нам поради щодо вдосконалення цих листів ви можете за посиланням. Нам дуже важлива ваша думка :-) 

До наступного четверга! 

 

З любов'ю
команда Міністерства освіти і науки України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень